Блог makariv.com.ua

Містика в районному масштабі 5: зачаровані скарби

вкл. . Опубліковано в Блог makariv.com.ua

Рейтинг користувача:  / 1

Дана стаття буде цікава не тільки любителям легенд і переказів, нею повинні зацікавитись ті люди, які мають пристрасть шукати різні старожитності — копачі. Якщо відверто, я сам полюбляю такий відпочинок, причому, сучасні технології сприяють поширенню в маси такого роду захоплень. Тепер придбати металошукач — не проблема. Більшість думає — купив обладнання, вперед за пригодами! По великому рахунку, так воно й є, тому що основна маса так нічого путящого не знайде. А от ті, що досліджують, знають де «рити», можуть бути в великій небезпеці.

Виживання в дикій природі: як добути вогонь?

вкл. . Опубліковано в Блог makariv.com.ua

Рейтинг користувача:  / 1

За легендою, Прометей подарував людям вогонь, і після цього він став невід’ємною частиною нашої цивілізації. Полум’я дає можливість захиститись від хижих тварин, приготувати їжу, зігрітися в холодну пору. Що ж робити, коли ви потрапили в халепу, навкруги дикий світ, де цивілізація — невідомо? Потрібно застосувати ряд методів, які можуть допомогти розпалити багаття:

Київське одкровення 7: самоідентифікація духовного світу українців в умовах російського імперіалізму

вкл. . Опубліковано в Блог makariv.com.ua

Рейтинг користувача:  / 0

Часи горбачовської «Перебудови» запам’ятались жителям Радянського Союзу відносною лояльністю до демократичних течій в загниваючий імперії. До церковних діячів керівні органи СРСР теж були нейтральні, особливо до РПЦ, звичайно до «буйних» українців, прибалтів, відношення було вкрай негативним, але «зупинити потяг», який стрімко руйнував «темницю народів»,вже було неможливо.

Виживання в дикій природі: як себе захистити?

вкл. . Опубліковано в Блог makariv.com.ua

Рейтинг користувача:  / 1

Багато людей вважають, щомати навики виживання в навколишньому середовищі - зайвою і непотрібною інформацією. Якщо щось потрібно — можна знайти в інтернеті, щось зробити — викличемо майстра, зайвий раз подумати, самому вирішити ситуацію — це теж не для нас, хай відповідні структури цим займаються. Виходить, що люди початку двадцять першого століття абсолютно непристосовані до кризових явищ.

Для наших громадян, влади,абсолютно несподіваними стали: війна з Росією, пандемія коронавірусу. Це через те, що люди навіть не розглядали такої можливості. Гаразд,вже прості українці, а от влада постійно має прогнозувати — цього не сталось. Звичайно, краще, щоб знання про виживання ніколи не знадобились, але мати уявлення, що робити, коли ви наодинці опиняєтесь в незнайомому середовищі, може стати рятівною інформацією для вас.

Тест на визначення характерних особливостей індивіда в умовах ізоляції

вкл. . Опубліковано в Блог makariv.com.ua

Рейтинг користувача:  / 1

Вже більше місяця триває карантин. Багато людей серйозно сприйняли настанову і фактично ізолювалися від зовнішнього світу, а хто не пішов даним шляхом, той принаймні розуміє, що в найближчому майбутньому відчуження буде, як мінімум, світовим трендом. Так от, перебуваючи на карантині, більшість людей можуть припинити будь якій контакт з зовнішнім світом. А коли переривається зв’язок ще й з іншими людьми, то постає загроза, що у людини, яка знаходиться на самоті, може виникнути криза ідентичності. Щоб люди не втрачали себе, пропонуємо невеличкий тест, завдяки якому читачі нашого ресурсу зможуть визначитись, ким вони є насправді.